Dit is een mooi italiaans bord uit de Morbelli Goudsmid Collectie met Goud van 19 cm groot zit in Doos met garantie en certificaat , een echt pronkstuk !
Morbelli staat hier op de site nog niet vermeld als designer , maar online is veel info te vinden
doos is iets beschadigd , het was een duur bord .
het bord wordt verzekerd verzonden
Zeer Goed
geen gebreken
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België
€ 10,00
Naar Nederland
€ 10,00
€ 26,50
Europese Unie
€ 36,00