Niet of onleesbaar gesigneerd - Mother - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mother kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mother kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mother kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mother kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mother kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2018
StijlAfrikaans
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Isaac Kwakye is an artist from Ghana.
his technique of combining paint & fabrics of cotton is really special.
we are supporting him and bought several paintings.
not framed yet, but screaming for a wall.
brings in the African vibe in your environment.

moet nog worden ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  kunsttrader
FA. (1)

Lid sinds 2017
30 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 23:33
Eindtijd:13-12-2020 om 22:06
Biedingen (20)
VandeArt
13 dec. / 22:00
€ 120
AresCeto
13 dec. / 21:55
€ 110
VandeArt
13 dec. / 21:53
€ 100
AresCeto
13 dec. / 21:47
€ 90
VandeArt
13 dec. / 21:47
€ 80
AresCeto
13 dec. / 21:45
€ 70
VandeArt
13 dec. / 21:43
€ 60
AresCeto
13 dec. / 21:41
€ 50
CaroH
13 dec. / 21:41
€ 45
AresCeto
13 dec. / 21:39
€ 40
CaroH
13 dec. / 21:39
€ 35
AresCeto
13 dec. / 21:39
€ 30
AresCeto
13 dec. / 21:39
€ 25
VandeArt
13 dec. / 21:39
€ 20
AresCeto
13 dec. / 21:38
€ 15
CaroH
13 dec. / 21:38
€ 10
AresCeto
13 dec. / 21:37
€ 5
CaroH
13 dec. / 21:12
€ 3
VandeArt
13 dec. / 21:12
€ 2
VandeArt
06 dec. / 11:58
€ 1