Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!Niet of onleesbaar gesigneerd - murano haan  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  fremiet
FA. (14)

175 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Grote murano haan

hoogte 21.cm

en weegt 1568 gram

in een uitstekende staat

word ged verpakt voor verzending

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42)
Geplaatst door  fremiet
FA. (14)

175 verkochte items
14 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:06-06-2018 om 20:15
Eindtijd:12-06-2018 om 22:19
Allegratje
12 jun. / 09:28
€ 75