Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano Kip kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  fremiet
FA. (14)

175 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen13 cm x 8 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht750 gram
GemerktOngesigneerd
Mond geblazen   Murano haan
in de kleuren van rood - blauw - goudgeel - en wit zwart,100 procent in orde

Zeer goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(40)
Geplaatst door  fremiet
FA. (14)

175 verkochte items
8
13
11
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-09-2018 om 17:20
Eindtijd:12-10-2018 om 22:50
Biedingen (5)
tmvd
30 sep. / 01:26
€ 25
Namas
30 sep. / 01:26
€ 25
tmvd
30 sep. / 01:23
€ 20
Namas
30 sep. / 01:23
€ 15
tmvd
28 sep. / 19:00
€ 1