Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt op de rug gezien

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt op de rug gezien kopen? Bied vanaf 1!

Varia

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt op de rug gezien kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt op de rug gezien kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Originele foto, niet gesigneerd, op verso negatiefnummer, rechts onder in witte pen cijfers.

Conditie : Goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(32) Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
20 cm
25 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-07-2020 om 20:26
Eindtijd:02-08-2020 om 22:30

Biedingen (6):

besch
2 aug. / 22:24
€ 20
FienP
2 aug. / 21:09
€ 15
deterechtekronkel
2 aug. / 21:08
€ 10
FienP
2 aug. / 21:08
€ 5
deterechtekronkel
31 jul. / 14:28
€ 3
artwouter
31 jul. / 12:12
€ 1