Niet of onleesbaar gesigneerd - Ode aan Homenius, houtsnede, 1965

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ode aan Homenius, houtsnede, 1965 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ode aan Homenius, houtsnede, 1965 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ode aan Homenius, houtsnede, 1965 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ode aan Homenius, houtsnede, 1965 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ode aan Homenius, houtsnede, 1965 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1965
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.50 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onbekende signatuurKleuren houtsnedeOde aan HomeniusR.o. gesigneerd/gedateerd 1965Beeldmaat 21,50 x 29 cmPapiermaat 28 x 38,50 cm

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:29-12-2018 om 16:20
Eindtijd:01-01-2019 om 20:46

Biedingen (3):

kunstmartindianne
1 jan. / 14:38
€ 5
Marielou
1 jan. / 14:38
€ 3
kunstmartindianne
29 dec. / 18:25
€ 1