Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 35,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf collage op linnen van Posthuma? Gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 46 cm (h x b)
Lijst56 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde  olieverf collage op linnenPosthuma/mus?Naam Van GoghAfmetingen 55x46cmIn houten lijstOphang gereedGoede conditieWordt aangetekend verzonden

Geen beschadiging

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
47 cm
56 cm
46 cm
55 cm

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:28-02-2019 om 13:29
Eindtijd:10-03-2019 om 21:16

Biedingen (7):

wvdst
10 mrt. / 19:35
€ 35
bora
10 mrt. / 19:35
€ 31
bora
1 mrt. / 21:28
€ 30
Bimse
1 mrt. / 21:28
€ 25
bora
1 mrt. / 19:37
€ 20
Bimse
1 mrt. / 19:01
€ 15
bora
1 mrt. / 17:32
€ 10