Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 21,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board , “Aan de tafel” – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 56 cm (h x b)
Lijst78 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot ingelijst olieverfschilderij van een ons onbekende (mogelijk Franse of Belgische?) kunstenaar.

    -Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend.

    -Ingelijst in een groene houten lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 78 x 69 cm. Board, 67,5 x 58,5 cm. Beeld, 65 x 56 cm.

    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om aan de muur te hangen.

    Let op A.U.B.:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    Afhalen heeft onze voorkeur.

    -Binnen Nederland kan het werk aangetekend verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan ALLEEN naar België, Frankrijk en Duitsland verzonden worden via GLS.

     Het werk kan niet verzonden worden naar andere landen.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Frankrijk en Duitsland: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
69 cm
78 cm
56 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:05-04-2019 om 16:44
Eindtijd:18-04-2019 om 21:28

Biedingen (3):

Helder
17 apr. / 22:28
€ 21
Arrt
17 apr. / 22:28
€ 16
Arrt
12 apr. / 10:25
€ 10