Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek , Boerderij – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
Lijst56 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een schilderij van een ons onbekende kunstenaar.

    -Geschilderd met olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst.

    -Niet gesigneerd.

    -Afmetingen: Lijst, 56 x 66 cm. Beeld, 39 x 49 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    Conditie: Het schilderij is in goede staat. Het zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst is wat verweerd.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om aan de muur te hangen.

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het schilderij is in goede staat. Het zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst is wat verweerd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
66 cm
56 cm
49 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:04-09-2018 om 21:43
Eindtijd:14-09-2018 om 19:52
Biedingen (15)
kunstpn
14 sep. / 19:43
€ 30
Roger15
14 sep. / 19:41
€ 25
Theod
14 sep. / 19:40
€ 20
Roger15
14 sep. / 19:40
€ 20
Theod
14 sep. / 19:38
€ 15
Wim1959
14 sep. / 19:37
€ 10
Theod
14 sep. / 19:37
€ 9
Theod
14 sep. / 19:37
€ 8
Wim1959
14 sep. / 19:37
€ 7
Theod
14 sep. / 19:37
€ 6
Wim1959
14 sep. / 19:37
€ 5
Theod
14 sep. / 19:37
€ 4
Wim1959
14 sep. / 19:37
€ 3
Theod
14 sep. / 19:36
€ 2
piervander
14 sep. / 19:35
€ 1