Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1950 geschilderd olieverf stilleven kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (36)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
FA. (118)

3198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
70 cm
60 cm
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2020 om 21:21
Eindtijd:13-12-2020 om 22:47
Biedingen (5)
Sas69
13 dec. / 22:28
€ 10
ontzamelaar
13 dec. / 22:28
€ 5
Sas69
13 dec. / 22:28
€ 5
ontzamelaar
13 dec. / 01:18
€ 3
Bernardenbeppie
06 dec. / 10:06
€ 1