Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2017
TechniekPotlood
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.7 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Droomend"

Afmeting beeld: 29.7 x 21 cm

Materiaal: Acryl, potlood, krijt op Schut 180 g/m zuur-vrij papier

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4 )

Lid sinds 2009
152 verkochte items
21 cm
29.7 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:22-11-2018 om 20:49
Eindtijd:02-12-2018 om 22:43
Biedingen (2)
Atanatos
02 dec. / 22:31
€ 3
Labeatrix
29 nov. / 07:57
€ 1