Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 153,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ongesigneerd - Olieverf op schilderskarton - besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kusterengel

52 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Olieverfschilderij op schilderskarton. Gelijkend op een werk van Ton Vranken (1947).

De afmetingen zijn 30 cm x 40 cm.

Het werk is in een zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 153,00

Starttijd:31-12-2018 om 18:36
Eindtijd:08-01-2019 om 23:14

Biedingen (27):

Atanatos
8 jan. / 23:08
€ 153
xsforall
8 jan. / 23:07
€ 143
Atanatos
8 jan. / 22:59
€ 133
xsforall
8 jan. / 22:58
€ 123
Atanatos
8 jan. / 22:49
€ 113
xsforall
8 jan. / 22:49
€ 113
Atanatos
8 jan. / 22:48
€ 103
xsforall
8 jan. / 22:46
€ 93
Atanatos
8 jan. / 22:43
€ 83
xsforall
8 jan. / 22:43
€ 83
Atanatos
8 jan. / 22:43
€ 73
xsforall
8 jan. / 22:39
€ 63
Atanatos
8 jan. / 22:38
€ 53
xsforall
8 jan. / 22:38
€ 50
Atanatos
8 jan. / 22:38
€ 45
xsforall
8 jan. / 22:35
€ 40
Atanatos
8 jan. / 22:34
€ 35
xsforall
8 jan. / 22:34
€ 35
Atanatos
8 jan. / 22:34
€ 30
xsforall
8 jan. / 22:07
€ 25
Barrac
8 jan. / 22:06
€ 20
xsforall
8 jan. / 22:06
€ 15
Barrac
8 jan. / 22:05
€ 10
xsforall
8 jan. / 22:04
€ 5
Barrac
8 jan. / 22:04
€ 5
xsforall
7 jan. / 18:43
€ 3
alfaromeo
6 jan. / 19:05
€ 1