Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paarden in de Stal - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paarden in de Stal,  Onduidelijk gesigneerd linksonder. Afm Totaal: 35 x 29 cm. Beeldformaat: 23 bij 17.5 cm. Geschilderd op paneel, inclusief houten lijst. Bij verzenden wordt het zorgvuldig ingepakt.

in perfecte staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
35 cm
29 cm
23 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-08-2020 om 16:02
Eindtijd:26-08-2020 om 19:53
Biedingen (9)
TripleR
26 aug. / 19:37
€ 35
jac-janssen
26 aug. / 19:35
€ 30
TripleR
26 aug. / 19:35
€ 25
jac-janssen
26 aug. / 19:35
€ 20
TripleR
26 aug. / 19:34
€ 15
jac-janssen
26 aug. / 19:34
€ 10
TripleR
20 aug. / 20:38
€ 5
Leogroenewegen
20 aug. / 20:38
€ 3
TripleR
15 aug. / 12:57
€ 1