Twee aluminium originele Memphis stijl vazen in zwart en blauw van Parisotto uit Italië. De blauwe is in zeer goede vrijwel onbeschadigde conditie alleen wat gebruikskrasjes op de onderzijde. De zwart vaas heeft een lak chipje aan de onderzijde en twee minimale lak flinters aan de onderrand van de vaasmond. Beide vazen gemerkt met een sticker.
Goed
De zwarte aluminium vaas heeft een chipje op de lak aan de onderzijde.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00