Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pentekening , “Spotprent” – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 18 cm (h x b)
Lijst35 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een oude inkttekening van een ons onbekende (mogelijk Franse?) kunstenaar.

    Het lijkt op een tekening bedoeld om te gebruiken als spotprent (voor een krant?).

    -Jaartal onbekend.

    -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 35 x 23,5 cm. Beeld, 30 x 18 cm.

    -Conditie: De tekening is in goede staat. Het papier is vergeeld. De lijst heeft slijtplekken, krassen en vlekken.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om aan de muur te hangen.

    Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De tekening is in goede staat. Het papier is vergeeld. De lijst heeft slijtplekken, krassen en vlekken.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
23.5 cm
35 cm
18 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-03-2019 om 17:57
Eindtijd:22-03-2019 om 21:05
Biedingen (8)
850T5R
22 mrt. / 13:16
€ 50
Rubenk
22 mrt. / 13:16
€ 45
Rubenk
22 mrt. / 13:16
€ 35
850T5R
22 mrt. / 13:16
€ 30
Rubenk
22 mrt. / 11:11
€ 20
850T5R
18 mrt. / 19:50
€ 15
Aapeloekie
18 mrt. / 19:50
€ 15
850T5R
15 mrt. / 13:30
€ 10