Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie lichte kleuren met opvliegende vogels
Goed geschilderde rietkraag

Het werk zit in een mooie houten lijst van hout met een goudkleurige omlijsting. Zie de foto,s

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  Abbyart
FA. (3 )

Lid sinds 2017
74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
59 cm
69 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2020 om 12:39
Eindtijd:02-01-2020 om 20:22
Biedingen (14)
plom
02 jan. / 20:12
€ 70
Becka
02 jan. / 20:04
€ 60
plom
02 jan. / 20:00
€ 50
Becka
02 jan. / 15:46
€ 45
plom
31 dec. / 09:18
€ 40
Pastoor58
31 dec. / 07:15
€ 35
plom
31 dec. / 02:45
€ 30
Pastoor58
24 dec. / 14:25
€ 25
wano
24 dec. / 13:29
€ 20
Pastoor58
24 dec. / 13:28
€ 15
wano
24 dec. / 13:17
€ 10
Pastoor58
24 dec. / 12:48
€ 5
wano
24 dec. / 12:38
€ 3
Pastoor58
22 dec. / 21:16
€ 1