Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekPastel/Krijt
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk portret in krijt getekend door "Lassa" in 1991 van Christopher Lambert
N.B.: Ook de achterzijde van het blad bevat een tekening van een hand
Stijl: Street Art // Pop Art
Op de achterzijde van de lijst staat handgeschreven vermeld ter gelegenheid waarvan dit portret is gemaakt.
Het blad zit een zwarte wissellijst
Foto's maken deel uit van de beschrijving

Het blad verkeert in een zeer goede staat; zwarte aluminium wissellijst met geringe gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
51 cm
71 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 12:26
Eindtijd:23-05-2022 om 22:11
Biedingen (6)
Harrrie
16 mei / 23:06
€ 20
bora
16 mei / 22:41
€ 15
Harrrie
13 mei / 18:56
€ 10
Jehokakin1982
13 mei / 17:48
€ 5
Harrrie
13 mei / 17:13
€ 3
Jehokakin1982
13 mei / 12:31
€ 1