Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een Aboriginal kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

396 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1998
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heel gedetailleerd en indringend portret van een Aboriginal, de eerste bewoners van Australië.Linksonder staat geschreven Kulpitjata en rechtsonder een signatuur met het jaar 1998.Deze litho wordt met lijst, maar zonder glas opgestuurd, tenzij de koper het risico op glasbreuk op zich neemt.

Deze litho verkeert in een zeer goede conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32) Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

396 verkochte items
43 cm
52.5 cm
29 cm
38 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:12-08-2019 om 12:13
Eindtijd:20-08-2019 om 21:16

Vhennes
12 aug. / 14:52
€ 10