Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van Man - 1946 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
143 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1946
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 40 cm (h x b)
Lijst63 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig sprekend portret van een man uit 1946 gesigneerd met monogram. Het is mij niet duidelijke geworden wie er schuilgaat achter dit monogram, echter de kwaliteit van het werk getuigt van een zeer bekwame en getalenteerde kunstenaar. Het schilderij is in goede staat, zie foto's deze zijn onderdeel van de omschrijving. De lijst is tevens in goede staat

zie omschrijving

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37) Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
143 verkochte items
54 cm
63 cm
40 cm
49 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-07-2020 om 11:34
Eindtijd:25-07-2020 om 22:26

Biedingen (5):

Art-monkey
18 jul. / 10:48
€ 25
koenburghardt1
18 jul. / 10:48
€ 20
Art-monkey
18 jul. / 10:48
€ 15
koenburghardt1
18 jul. / 10:48
€ 10
Art-monkey
15 jul. / 11:49
€ 1