Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pot met bloemen. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (2)

Lid sinds 2020
104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Lijst38 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai klein stilleven. Perfect in orde, verf en lijst.
Gemengde techniek, penseel en paletmes.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42) Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (2)

Lid sinds 2020
104 verkochte items
33 cm
38 cm
20 cm
25 cm

Dit item is verkocht voor 29,90(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 13:44
Eindtijd:02-02-2021 om 22:33

Biedingen (8):

Kakkah
2 feb. / 22:26
€ 26
Ixie
1 feb. / 18:23
€ 21
FeLoSa
1 feb. / 11:06
€ 16
Ixie
31 jan. / 23:32
€ 11
FeLoSa
31 jan. / 23:32
€ 10
Ixie
31 jan. / 23:31
€ 5
FeLoSa
31 jan. / 23:31
€ 3
Ixie
29 jan. / 17:40
€ 1