Niet of onleesbaar gesigneerd - Potlood met stof tekening, Figuur - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Potlood met stof tekening, Figuur kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Potlood met stof tekening, Figuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Potlood met stof tekening, Figuur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
Lijst52 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Op de achterzijde van de lijst wordt de naam Wijnand Sengers genoemd als mogelijke kunstenaar van het werk.

Achter het glas is veel stof, het werk dient opnieuw ingelijst te worden want het stevig onderblad zit niet strak in de lijst. Ook heeft het werk aan de zijkanten verkleuring en lichte vlekjes. Handtekening is aan de andere zijde van het werk getekend.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
41 cm
52 cm
21 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 16:10
Eindtijd:20-12-2020 om 20:44
Biedingen (5)
Barbara1971
20 dec. / 20:36
€ 15
Chors
15 dec. / 15:06
€ 10
Barbara1971
15 dec. / 14:32
€ 5
Chors
09 dec. / 16:59
€ 3
nelleke1958
09 dec. / 16:49
€ 1