Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig stilleven inde oude originele lijst. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig stilleven inde oude originele lijst. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig stilleven inde oude originele lijst. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig stilleven inde oude originele lijst. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig stilleven inde oude originele lijst. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig stilleven inde oude originele lijst. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een prachtig stilleven dat in mooie staat verkeert - heeft een weinig craquelé door de ouderdom.
De lijst heeft heel lichte beschadiging maar zeer zeker niet storend.

Is gesigneerd met de Lange.
Omdat het uit een erfenis komt uit de familie is altijd gezegd dat het van D de Lange 1873-1948 is.
Maar omdat ik er geen papieren bij heb kan ik dit niet bevestigen.

Prachtig schilderij in mooie kleuren en de originele oude lijst.

De lijst heeft lichte beschadigingen en het schilderij enige craquelé door de ouderdom -zie foto

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
56 cm
46 cm
39 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 16:03
Eindtijd:18-12-2020 om 20:11
Biedingen (9)
Margreet1
18 dec. / 10:14
€ 50
drieqa
17 dec. / 16:33
€ 45
Margreet1
16 dec. / 14:45
€ 40
decrem12
16 dec. / 05:50
€ 35
Marcello020
16 dec. / 05:50
€ 30
decrem12
16 dec. / 05:50
€ 25
Marcello020
15 dec. / 20:52
€ 20
AnnettePannekoek
15 dec. / 20:52
€ 20
Marcello020
15 dec. / 18:25
€ 1