Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Oude Aardewerken Saint Ghislain Amphore (20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen33 x 22 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht1400 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Aangeboden Grote Zeldzame Aardewerken Amphore Vaas. (Belgie)
Kavel verkeerd in zeer goede staat en is van de hand van Emile Lombart kenmerkend zijn stijl. (Handbeschilderd)
Kavel is gemerkt aan de Onderzijde.
Een zeer goedkope aanbieding voor verzamelaars, liefhebbers en het zeer speciale geschenk.
Om het Belang van het item beter te kunnen Waarderen raad ik aan om de Verschillende bijgevoegde Fotos te bekijken.
Dit werk is perfect voor Experts van Oude werken en veeleisende verzamelaars.
Wordt Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Uiteraard Zeer goed verpakt.
Afmeting Hoog 33cm en Breed 22cm.
Gewicht is ruim 1400 Gram
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (56)

Geplaatst door  Arnoldus3
Lid sinds 2021
92 verkochte items
22
33
16

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieENSCHEDE,  Nederland
Starttijd8-2-2023 om 17:36
Eindtijd14-2-2023 om 21:58
Biedingen (4)