Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige Sanxingdui Artifacts Verguld Brons (2004) (1) - Han Dynatsty Stijl kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige Hoog Gewardeerde Imitations Sanxingdui Artifacts Verguld Brons in Orginele Doos.
Prachtig Vervaardigd door Guanghan Sanxingdui Artware Co L.T.D Verguld Brons (2004) (1) - Han dynasty Stijl
Bronzen Plaquettes op hout ingelegd.
Herkomst China komt uit mijn Prive Verzameling.
Achterkant helemaal beschreven met Orgineel Certificaat.
Een zeer goedkope aanbieding voor verzamelaars, liefhebbers en het zeer speciale geschenk.
Om het Belang van het item beter te kunnen Waarderen raad ik aan om de Verschillende bijgevoegde Fotos te bekijken.
Veel mooier dan op de fotos (goudachtige vergulding)
Dit werk is perfect voor Experts van Oude werken en veeleisende verzamelaars.
Wordt Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Uiteraard Zeer goed verpakt.
Afmeting Doos H 4cm B 16cm
Artifact H 13cm B 19cm.
Gewicht Totaal 500 Gram.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  Arnoldus3
FA. (2)

Lid sinds 2021
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
19 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2023 om 17:01
Eindtijd:28-01-2023 om 22:34
Biedingen (2)
Bluntaxe123
16 jan. / 22:03
€ 3
Kunstvast
16 jan. / 07:05
€ 1