Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige tekening - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige tekening kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige tekening kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige tekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artforeveryone

Lid sinds 2018
8 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
Passe-partout57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige tekeningIn passe-partout Word aangetekend verzonden

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Artforeveryone

Lid sinds 2018
8 verkochte items
47 cm
57 cm
26 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-10-2018 om 20:16
Eindtijd:23-10-2018 om 22:40
HKC
20 okt. / 19:54
€ 1