Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige transparante schaal - bordeaux gevlamd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige transparante schaal - bordeaux gevlamd kopen? Bied vanaf 1!

Design

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige transparante schaal - bordeaux gevlamd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige transparante schaal - bordeaux gevlamd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige transparante schaal - bordeaux gevlamd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtige transparante schaal - bordeaux gevlamd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  larsfer
FA. (1)

Lid sinds 2018
25 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Periode1950 t/m 1979
StijlFifties
Afmetingen21 cm x 49 cm x 23 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Compositie wellicht kunsthars - resine / Origineel

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42) Geplaatst door  larsfer
FA. (1)

Lid sinds 2018
25 verkochte items
49
21
23

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:25-01-2019 om 04:30
Eindtijd:03-02-2019 om 20:29

Biedingen (3):

Oscar020
27 jan. / 21:13
€ 25
bava
27 jan. / 21:13
€ 20
bava
26 jan. / 12:03
€ 1