Niet of onleesbaar gesigneerd - Rokende (spaanse, baskische, catalaanse) man

Niet of onleesbaar gesigneerd - Rokende (spaanse, baskische, catalaanse) man kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 81,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Rokende (spaanse, baskische, catalaanse) man kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rokende (spaanse, baskische, catalaanse) man kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rokende (spaanse, baskische, catalaanse) man kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rokende (spaanse, baskische, catalaanse) man kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekPastel/Krijt
DragerBoard
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd 'Yercoba' (?)

Fraaie, aantrekkelijke pastel in solide zwarte, houten - lijst.

Om reden van gewicht ( board, glasplaat ) en breekbaarheid is ophalen beste: in overleg kan ook worden verzonden, op eigen risico, maar professioneel verpakt.

Conditie Zeer Goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(35) Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
78 cm
98 cm
50 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 81,65(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2020 om 13:46
Eindtijd:31-07-2020 om 22:03

Biedingen (14):

TimN
28 jul. / 02:50
€ 71
Podenco2015
28 jul. / 02:17
€ 61
TimN
28 jul. / 02:17
€ 61
Podenco2015
28 jul. / 02:17
€ 45
TimN
28 jul. / 02:17
€ 40
Podenco2015
28 jul. / 02:06
€ 35
TimN
28 jul. / 02:06
€ 30
Podenco2015
28 jul. / 02:04
€ 25
TimN
28 jul. / 02:04
€ 20
Podenco2015
26 jul. / 22:08
€ 15
veilingveiling
25 jul. / 14:18
€ 10
Jackk
22 jul. / 22:58
€ 5
GerdinaF
22 jul. / 20:22
€ 3
nelleke1958
22 jul. / 19:16
€ 1