Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60

Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Rood gele hand geblazen Flesvaas uit de jaren'50-'60 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen41 cm x 10 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1550 gram
GemerktOngesigneerd
Mooie dikwandig rood gele en blankglazen Flesvaas voorzien van een gepolijst pontil merk. Herkomst onduidelijk, mogelijk Italie. In prima conditie, alleen wat gebruikskrasjes op de voet. Niet gemerkt.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(32) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
10
41
8

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-01-2020 om 11:16
Eindtijd:30-01-2020 om 21:10

Artyshock
30 jan. / 20:18
€ 10