Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Roze rozen in vaas, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij Roze rozen in vaas
Zeer mooi van kleur
De kunstenaar is mij helaas niet bekend

Gemengde techniek op karton
Hand gesigneerd
In houten lijst
Afmetingen 40x30cm
Wordt aangetekend verzonden
Dit item valt onder de margeregeling

Geen beschadiging aan werk

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

495 verkochte items
30 cm
40 cm
25 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 11:32
Eindtijd:22-05-2022 om 22:15
Biedingen (5)
Drsg
22 mei / 13:21
€ 10
Mieske
22 mei / 13:20
€ 5
Drsg
22 mei / 13:20
€ 5
Mieske
22 mei / 13:13
€ 3
Drsg
15 mei / 23:27
€ 1