Niet of onleesbaar gesigneerd - Sluipende panter -ivoor-

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sluipende panter -ivoor- kopen? Bied vanaf 10!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sluipende panter -ivoor- kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sluipende panter -ivoor- kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sluipende panter -ivoor- kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sluipende panter -ivoor- kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekOverig
StijlArt Deco
OnderwerpDieren
Afmetingen8 cm x 27 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht350 gram
GesigneerdOngesigneerd
Sierlijk art-deco beeldje met een voorstelling van een panter op mahonie houten voetstuk. Bewerkt ivoor, herkomst vermoedelijk westelijk Afrika. Het geheel verkeert in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:06-04-2019 om 12:50
Eindtijd:13-04-2019 om 22:09

Biedingen (7):

amsamson
13 apr. / 21:59
€ 40
salmo
13 apr. / 19:23
€ 35
dolfkist
13 apr. / 19:23
€ 30
salmo
13 apr. / 19:07
€ 25
dolfkist
13 apr. / 15:31
€ 20
smzoethout
12 apr. / 21:51
€ 15
amsamson
8 apr. / 15:44
€ 10