Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stadgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  vantilburg

Lid sinds 2020
6 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Autentico Pirelli atelier Venezia

Aangekocht bij de kunsthandel AF van Wersch te Heerlen

Het is gesigneerd echter kan ik de kunstenaar niet terug vinden.

Als u op google Autentico Pirelli atelier venzia opzoekt krijgt u veel aanvullende informatie
U kan op de fotos van de achterkant bovenstaande gegevens terug vinden.

Schilderij is in goede conditie, de lijst heeft kleine beschadiging/slijtage

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  vantilburg

Lid sinds 2020
6 verkochte items
61 cm
71 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-12-2020 om 14:56
Eindtijd:20-12-2020 om 21:09
Biedingen (4)
vick0295
20 dec. / 07:53
€ 15
liesbeth71
20 dec. / 07:52
€ 10
vick0295
20 dec. / 07:52
€ 10
liesbeth71
16 dec. / 11:08
€ 1