Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 9,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht - kleuren ets kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
Lijst46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Van onbekende kunstenaar: stadsscène met figuur op bruggetje, waarschijnlijk in het Brugge van de eerste helft van de 20e eeuw.
Kleuren ets/aquatint, in houten lijst. Oplage vermeld l.o. Dit is nr 99. Rechts onder onduidelijk potlood gesigneerd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
36 cm
46 cm
34 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:16-12-2019 om 10:55
Eindtijd:21-12-2019 om 20:41
IggyFaster
21 dec. / 20:38
€ 9