Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadszicht - Hofje Bakenesserkamer/St BAVO -Gesigneerd - Fraaie vergulden lijst! kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Arrt
FA. (8)

Lid sinds 2018
255 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst69 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder tijdsbeeld uit vroeger tijden van de kathedraal Sint BAVO te Haarlem, bezien vanuit het achterliggende Haarlems hofje.   Op de voorgrond een non.
De kathedrale basiliek Sint Bavo is, na de Sint-Jans kathedraal in Den Bosch, de grootste Rooms-Katholieke kerk van Nederland.

Het werk is gevat in een zeer fraaie houten sierlijst, geheel verguld!
Zware kwaliteit: ca. 4 kg.

Het werk is van een mij onbekende kunstschilder. Signering: D. Riebus.
Het is in zeer goede schadeloze staat met minimale gebruiks-/leeftijdssporen.  Rechter bovenrand een licht kleurverschil (veroorzaakt doordat doek iets schuin in de lijst was weggezakt).

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  Arrt
FA. (8)

Lid sinds 2018
255 verkochte items
89 cm
69 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:17-02-2019 om 20:11
Eindtijd:03-03-2019 om 22:16
Biedingen (5)
123kunst
03 mrt. / 19:22
€ 30
BartJanvdSleen
03 mrt. / 16:17
€ 25
Leon_2
03 mrt. / 12:02
€ 20
meline
01 mrt. / 11:31
€ 15
Leon_2
22 feb. / 16:43
€ 10