Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met landschap op de achtergrond kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Expressionistisch geschilderd landschap voorstelende een stilleven met landschap op achtergrond.

ConditieRedelijk

2 kleine plekjes die bijgeschilderd zijn in linker bovenhoek via zoomfunctie te zien

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  artcol
FA. (6)

61 verkochte items
45 cm
55 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:12-03-2019 om 16:15
Eindtijd:19-03-2019 om 20:25
Biedingen (5)
Akke
19 mrt. / 20:15
€ 30
lenteman
19 mrt. / 20:15
€ 25
lenteman
19 mrt. / 20:15
€ 20
Akke
18 mrt. / 23:47
€ 15
piervander
13 mrt. / 12:32
€ 10