Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven van fruit en kan - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (8)

215 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
Lijst44 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi geschilderd fruit stilleven, rechtsonder gesigneerd. Doek in goede conditie, heeft een kleine (haast niet zichtbare) kras op het doek (zie foto's).
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Doek in goede conditie, heeft een kleine (haast niet zichtbare) kras op het doek (zie foto's).

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (8)

215 verkochte items
52 cm
44 cm
46 cm
38 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:04-04-2019 om 17:02
Eindtijd:11-04-2019 om 19:16

Arrt
10 apr. / 10:21
€ 10