Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1997
StijlContemporary
Afmetingen6 cm x 31 cm x 31 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Studio gesatineerd glazen schaal op massieve knikkers als voet gesigneerd A. Lau '97. Gemaakt in opdracht voor Unique international, dit staat op een van de bolvoeten gegraveerd; 'specially made for Unique International'. Onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(31) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
31
6
31

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:07-01-2019 om 22:27
Eindtijd:20-01-2019 om 22:32

devaanhoek
14 jan. / 14:53
€ 1