Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen7 cm x 12 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht400 gram
GemerktHandgesigneerd
Studio kristallen vrijgevormd schaaltje - gesigneerd. De maker is helaas onbekend. De signatuur leest Jerniscl of Pernischl oid. Waarschijnlijk gemaakt in Tsjechie bij een van de Glashuettes. In prima conditie. Het schaaltje heeft de vorm van een schelp.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(41) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
12
7
9

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:30-07-2019 om 15:57
Eindtijd:13-08-2019 om 20:00

Biedingen (4):

marsta
1 aug. / 16:11
€ 10
Knilles
1 aug. / 16:11
€ 5
marsta
31 jul. / 14:57
€ 3
Knilles
30 jul. / 18:21
€ 1