Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio multicolour Porseleinen kom - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen14 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Studio Porseleinen kom - gesigneerd NB of N3..?? Kunstenaar helaas onbekend.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(43)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
14
14
14
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:21-02-2019 om 16:56
Eindtijd:07-03-2019 om 22:50
FvdZweep
21 feb. / 21:56
€ 10