Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening portret

Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening portret kopen? Bied vanaf 10!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening portret kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening portret kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening portret kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening portret kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31.3 cm x 25.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
rood krijt tekening, r,o gesigneerd. Het blad is geplaatst (bovenaan getipt) achter dun papieren passe-partout.Verzending tussen twee plaatjes, 4,90

blad paar kleine foxing plekjes, pass-partout meer foxing

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(30) Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
25.6 cm
31.3 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:09-08-2019 om 09:11
Eindtijd:23-08-2019 om 20:51

Frederik1
14 aug. / 10:06
€ 10