Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta kl. vaas met jaren 70 versiering - A2 en monogram kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Vaas is rond aan de onderkant, diameter 8 cm en ovaal aan de bovenzijde. Gesigneerd met monogram, waarschijnlijke RU

In goede conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (65)
Geplaatst door  loft
FA. (14)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
12.5 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-12-2018 om 00:00
Eindtijd:16-12-2018 om 16:33
Amcvlot09
15 dec. / 21:13
€ 1