Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terracotta wandtegel 10 jaar bevrijding 1945-1955 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1955
StijlFifties
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooie wat grove terracotta bevrijdingstegel uitgebracht in verband met 10 jaar bevrijding. Het laat spelende kinderen onder de mei-boom zien en onderaan de data 1945-1955. Niet gemerkt, wel aan de zijkant wat onduidelijk gesigneerd RB? Maker of ontwerper helaas onbekend, mogelijk bij een van de fabrieken uit Tegelen en omgeving gemaakt. Onbeschadigde conditie.

onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (96)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:06-09-2018 om 17:08
Eindtijd:10-09-2018 om 20:34
devaanhoek
07 sep. / 00:58
€ 1