Niet of onleesbaar gesigneerd - Terriër - fijn etsje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Terriër - fijn etsje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Terriër - fijn etsje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Terriër - fijn etsje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
Lijst31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onleesbaar gesigneerde fijne ets van een terriër. Wordt verzekerd verstuurd. Risico glasbreuk is voor de koper.

Lijst heeft gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (79)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
506 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
25 cm
31 cm
12 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 19:17
Eindtijd:31-12-2020 om 16:23
voyager
31 dec. / 15:52
€ 20