Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel is onbekend kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1350 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
Lijst73.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een mooie kleuren Litho

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1350 verkochte items
63.5 cm
73.5 cm
34 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:26-04-2019 om 08:50
Eindtijd:20-05-2019 om 11:58
hans44
20 mei / 07:56
€ 5