Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 2013 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 29-3-2023 om 0:10 |
Eindtijd | 2-4-2023 om 19:38 |