Olieverf op board in de traditie van de Franse School Voorstelling van trapeze-artiesten in het circus Gelijst, beeldmaat 30x24, lijstmaat 36x30 Niet gesigneerd Toeschrijving op achterzijde: 'Andre Planson'
Goed
Lijst heeft enige gebruikerssporen
Tot 5 kg.
€ 11,00