Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke glazen vaas, jaren '70, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen15.5 cm x 10.5 cm x 10.5 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Zeer elegante vaas van handgemaakt/mondgeblazen glas.
De voet is helder transparant, daaruit rijzen witte, diagonale lijnen op.
De blikvanger is natuurlijk de 'kraag', deze is afgezet met een een lint van een opvallende tint blauw glas.
Verkeert in zeer goede staat.

Afmetingen ca. 15.5 h x  10.5 b x  10.5 d cm

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.
Boven de 25 euro is verzending binnen Nederland gratis.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
10.5
15.5
10.5
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2023 om 14:13
Eindtijd:03-02-2023 om 20:20
Biedingen (4)
Delphine2312
03 feb. / 20:10
€ 10
Cwijdenes
22 jan. / 23:50
€ 5
lijg
22 jan. / 23:50
€ 3
lijg
21 jan. / 18:15
€ 1