Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!
Affiches

Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeAffiches
TechniekLitho
OnderwerpReclame
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen170 x 130 cm (h x b)
Zeer grootte, unieke, zeldzame billboardposter van Heineken.
Deze niet te koop via winkel/Retail kanalen.

Franse Heineken billboard poster, betreft campagne voor recyclen.
Afmeting 175 cm bij 130 cm en gedrukt op zeer dikke papier kwaliteit.
De rand is aan de achterzijde geplastificeerd, ter voorkoming van inscheuren.
De poster is wel gebruikt heeft daardoor een robuustere uitstraling gekregen (lichte vouwen).
Als men deze verder goed behandeld of verder laat plastificeren kan het dienen als decoratie voor op de vloer (zie eerste foto).

Ook mooi aan een grote wand in bedrijfshal, winkel, café, feestzaal, op de vloer of voor biermerk en/of Heineken verzamelaar.

Wordt goed ingepakt en verzekerd verzonden.
Het verzenden kan vanwege lengte alleen voorzichtig opgevouwen met lagen noppenfolie.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 15,50
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  TosDsign
Lid sinds 2021
68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
130 cm
170 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieWoerden,  Nederland
Starttijd30-9-2022 om 8:20
Eindtijd9-10-2022 om 22:10
Biedingen (4)