Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje met reliëf - model 588/20 - onbekende keramist kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen20 cm x 9.5 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Fraaie vaas met dik glazuur, soms Fat Lava genoemd, middenin met bloemmotief. Model 588/20 staat aan de onderzijde.

In goede conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(31) Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
9.5 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:29-12-2018 om 16:34
Eindtijd:06-01-2019 om 21:26

Arrt
3 jan. / 11:26
€ 1