Niet of onleesbaar gesigneerd - Venezia

Niet of onleesbaar gesigneerd - Venezia kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70

Oplagenummer 43/70. Onbekende kunstenaar, handtekening onleesbaar

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  PRP
FA. (1)

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
9 cm
9 cm
Sluit binnenkort 23u 33m 48s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:23-01-2023 om 14:30
Eindtijd:29-01-2023 om 21:13
willyams
24 jan. / 13:55
€ 1