Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Sieraden |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Techniek | Staal |
Stijl | Modern |
Afmetingen | 91 x 3 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 175 gram |
Gemerkt | Zonder keur |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Perfect vintage | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
| ||||||||||
Garantie | |||||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-7-2021 om 3:10 |
Eindtijd | 21-7-2021 om 19:23 |